OMEGA 3 EQ Essential to suplement diety, który łączy w sobie najlepszą i najbardziej ochronną substancję odżywczą, zapewnia organizmowi optymalne zapotrzebowanie na witaminy i minerały.
Dzięki EQ Pure Acctic firma EQology uruchomiła wyjątkowy produkt, który łączy w sobie właściwości zdrowotne kwasów tłuszczowych Omega 3 z najlepszych zasobów oceanicznych. Dzięki kwasom tłuszczowym Omega 3 i wysokojakościowego zimnego tłoczonego oleju z oliwek, zawierającego bardzo duże ilości polifinoli.
Nasze produkty to również SUPLEMENTY Z WITAMINAMI K2 i D3, które przyczyniają się do normalnego metabolizmu wapnia i fosforu w celu utrzymania struktury kostnej.
Inteligentny sposób promowania zdrowia i żywności. To do czego zmierzamy, chodzi o zachowanie naturalnej równowagi w życiu codziennym.
Zachęcamy do zdrowego stylu życia, oferując wysokiej jakości naturalne produkty. Poprzez użyteczność i dostępność naszych usług i produktów , celem jest zapewnienie zdrowego stylu życia każdego dnia.
Nasza filozofia działania oparta jest na równowadze i harmonii z samym sobą, swoim ciałem i otoczeniem. Wszystko co daje nam siłę musi pochodzić z natury.

Dążymy do czystości środowiska, równowagi i dobrego samopoczucia.
Produkty , które proponujemy są stworzone przez norweska firmę EQLOGY i zawierają wysokiej jakości składniki o sprawdzonej skuteczności, które zapewniają korzyści zdrowotne:

  • ważne jest utrzymanie dobrego poziomu równowagi kwasów tłuszczowych, dlatego należy codziennie dbać o odpowiednią dawkę kwasów OMEGA 3
  • istnieją również przekonujące dowody, ze OMEGA 3 może odgrywać znaczącą role w ochronie serca i układu krążenia, zwłaszcza tych z zaburzeniami depresyjnymi
  • olej OMEGA3 z 100% arktycznych dzikich ryb połączony zimną oliwą z oliwek z Vit D3, o smaku świeżym smaku cytryny.

Produkty EQOLOGY są produkowane zgodnie z najsurowszymi wymaganiami jakościowymi i składają sie z naturalnych udokumentowanych składników.