Nasza Misja

Zdjęcie: Piotr Baska Chile 2014r.

Propagujemy zdrowy styl życia poprzez promowanie aktywności na świeżym powietrzu, przez podróże, trekking oraz zdrowe odżywianie oferując naturalne produkty wysokiej jakości.

Poprzez użyteczność i dostępność pragniemy by zdrowe życie było osiągalne dla wszystkich, każdego dnia.

Rozumiemy , jak wielka odpowiedzialność na nas spoczywa i dlatego budujemy nasz sukces w oparciu o rygorystyczne standardy etyczne.

Nasza Wizja

Nasza firma zmienia życie. Wierzymy, że natura jest źródłem zdrowia i witalności, a życie z nią w zgodzie oddala ryzyko wielu groźnych chorób. Jesteśmy przekonani, ze natura to siła wokół nas w naszym wnętrzu, która stanowi napęd i inspirację dla naprawdę wielkich rzeczy.

Ta idea stanowi podstawę naszej działalności, firma nasz skupia sie na relacjach z klientami co wpływa na jakość naszych produktów, jak również na szansę jaka dostają nasi Partnerzy.

Dwie nasze najważniejsze zasady i wartości to CELOWŚĆ I UCZCIWOŚĆ odzwierciedlają one kim jesteśmy, kim chcemy pozostać, jak prowadzimy nasz biznes i co potrafią zdziałać nasze produkty i usługi.

„Wierzymy, że każdy ma w sobie wielki potencjał, że przez kontakt z nami jest w stanie go uzewnętrznić”.

Zdjęcie: Piotr Baska Chile 2014r.

Nasza Filozofia

Zdjęcie: Piotr Baska Chile 2014r.

Wierzymy, że jedność musi mieć swoje źródło w naturze. Ta myśl znajduje swoje odzwierciedlenie w naszych usługach jak promowanie aktywności, kultury, historii i zdrowego stylu życia oraz w wysokiej klasy produktach.

Nasze wyroby to odzież techniczna, sprzęt turystyczny najwyższej klasy oraz suplementy diety opracowane we współpracy z wiodącymi przedstawicielami medycyny naturalnej. Nasze usługi to organizacja wycieczek szkolnych po Polsce oraz trekkingowych do Skandynawii.

FILOZOFIA NASZYCH USŁUG I PRODUKTÓW BAZUJE NA ŻYCIU W RÓWNOWADZE I HARMONII – ZE SOBĄ, SWOIMI CIAŁEM I OTOCZENIEM.

Jesteśmy bezkompromisowi w rozwijaniu naszych usług i produktów. Możemy pochwalić sie linią unikalnej jakości materiałów technicznych jak i suplementów dodających energii, oczyszczania organizmu, odnowy biologicznej, aktywności fizycznej i wydajności.