Akcesoria

Nordic Walking & Bungy Pump

Fenomen Nordic Walking czyli lek XXI w. NW łączy w sobie najlepsze cechy idealnej aktywności ruchowej dla wszystkich. Budując sprawność sercowo-naczyniową, angażując i wzmacniając niemal wszystkie mięśnie, pożerając efektywnie kalorie, odciążając stawy i rozluźniając niemal wszystkie mięśnie. Uprawiany w grupie dodaje motywacji i umożliwia nawiązanie kontaktów towarzyskich. Kijki oraz cały sprzęt do Nordic Walking jest priorytetem w naszej ofercie. Posiadamy kijki do Nordic Walking oraz trekingu w górach.
BUNGY PUMP-nowy sposób Nordic Walking to Bungy Pump, trening z kijkami Bungy Pump łączy ze sobą space r wraz z wzmocnieniem ciała, wytrzymałości, koordynacji oraz ćwiczeń rozciągających. Z łatwością można trenować górną jak i dolną część ciała. Trening z kijkami Bungy Pump jest kluczem do dobrego samopoczucia przez całe życie. Trening z kijami Bungy Pump to sposób na zachowanie sprawności fizycznej na długie lata. Chodząc z kijkami Bungy Pump stracimy więcej kalorii w tym samym czasie w porównaniu do normalnego chodzenia i chodzenia z tradycyjnymi kijkami.
W naszej ofercie posiadamy kijki Bungy Pump z obciążeniem na 4kg, 6kg oraz 10kg.

Nordic Walking
For Fitness Logo

For Fitness

To kolekcja ciuchów For Fitness dedykowanych do treningów ujędrniających i wysmuklających nasze ciało. Damskie bluzy sportowe świetni e zdadzą egzamin podczas biegania po mieście czy parku. Dla amatorek ćwiczenia domowym zaciszu mamy w naszym katalogu pełny ubiór fitness. Spodnie i bluzki z serii fitness wyprodukowane są ze specjalistycznej tkaniny StrechFlex, która bardzo dokładnie przylega d o ciała i jednocześnie nie krępuje ruchów. Zwolenniczki zajęć na siłowni doceniają ubrania do aerobiku lub spodnie do jogi z wypustami kształtującymi i ażurowymi elementami. Płaskie szwy podkreślają smukłą sylwetkę, gwarantując swobodę w czasie treningu. W linii For Fitness znajduje się również cały wybór ubrań z modnego dresu. W tym szerokie spodnie sportowe do tańca wygodne nawet podczas energicznych ruchów i spodnie zumby.

Fjord Nansen

To seria profesjonalnego sprzętu turystycznego dla każdego, przygotowana prze i dla aktywnych podróżników. Namioty Fjord Nansen cieszą się doskonałą reputacją wśród turystów .Korzystając z porad fachowców, udoskonalono dotychczasowe modele oraz zaprojektowano kilka nowych namiotów, wszystko by każdy czół się wygodnie.

Fjord Nansen Logo

Maty samopompujące Fjord Nansen - śpij wygodnie w każdych warunkach. Maty zapewniają Ci spokojny odpoczynek po całodobowej wędrówce i świetną izolację. Im grubsza mata tym cieplejsza i bardziej komfortowa. Fjordmata na stałe zagościła w słownictwie turystycznym. Lekka i niewielka po spakowaniu. Po nadmuchaniu pełni rolę wygodnego łóżka.
Śpiwory Fjord Nansen - wybrane modele śpiworów z każdej kolekcji zostały przebadane zgodnie z normą europejska PN-EN 13537-2004. Śpiwory Fjord Nansen posiadają zakresy temperatur górną granicę, Komfort, Temperaturę graniczną, Temperaturę ekstremalną.
Plecaki Fjord Nansen - zaprojektowane specjalnie na długie wyprawy w najdziksze zakatki swiata. Idealnie dopasowane, wygodne- by ciężar nie doskwierał i aby można cieszyć się przygodą. Wykonany z najlepszych materiałów, zamków, klamer, nici oraz zainstalowanych najnowszych technologii.

Cechy namiotów Fjord Nasen to:

  • Nieprzemakalność

  • Trwałość

  • Redukcja wagi

  • Odporność na wiatr

  • Wentylacja

  • Wygoda

  • Fartuchy śnieżne

  • Szpilki duraluminiowe

  • Dodatkowe wzmocnienia